trendy

Moda i inne historie

26 września 2016

Pierwszą jesienną sesję otwiera wpis, w którym ważniejsze od samej stylizacji, jest miejsce i jej klimat. Magda, która prowadzi bloga fotograficznego Bajeczne Historie, zaprosiła mnie do księgarni Jak wam się podoba, gdzie przeniosłam się w niepowtarzalną atmosferę książek, wśród których każda opowiada inną historię. Mój wybór był oczywisty i zanurzyłam się w przepiękne albumy poświęcone ikonom mody, jak Dior, Gucci, Chanel. 

Uwielbiam brać udział w nietypowych projektach i sesjach, w których mogę łączyć modę z różnymi obszarami, a ich wspólnym mianownikiem jest estetyka, styl, poczucie piękna.  Chciałyśmy z Magdą pokazać odrobinę inaczej temat mody, tym razem jako pasję i inspirację, którą można czerpać z klasycznych źródeł, nie tylko z internetu, czy kolorowych czasopism. Do tak klimatycznego wnętrza i intymnej atmosfery, wybrałam stylizację, która będzie tłem dla głównej treści wpisu.

Jesień bez wątpienia kojarzy się z ciepłym, miękkim swetrem, kubkiem herbaty i dobrą książką, czytaną pod kocykiem. W naszym wydaniu jest to wersja stunningowana. Biały, oversize’owy sweter oraz koszulę uzupełniam o wyraziste dodatki. Paznokcie i usta są w intensywnym kolorze ciemnej wiśni i doskonale pasują do złotej, mocnej biżuterii. Znowu pokazuję Wam moje ulubione połączenie klasyki z lekkim odjazdem i całą stylizację łamią casualowe jeansy z dziurami i snickersy. Na sesji prezentuję również moją nową torbę z Mobag.pl, którą wybrałam już z myślą o jesieni. Jestem w niej zauroczona, ale więcej opowiem o tej miłości w kolejnym wpisie.

***
Let me invite you to completely different photo shoot mood than usual. The first autumn session opens a post, where more important than the styling is the place and climate where pictures were taken. Magda who is running a blog Bajeczne Historie, dedicated to photography, invited me to very special book store placed in the heart of Warsaw. But when you enter the place you feel like you are joining very special and magical interior. I lost myself in amazing fashion albums of the greatest icons as Dior, Chanel, Gucci. I love to take part in unusual projects, where i can combine fashion with completely different areas. But what links them is a sense of beauty and style. I tried not to overdose the styling because the place and books were the most important. To not to spoil it, I chose classic white sweater and shirt mixed with intensive and strong details, as lips & nails matched with the colour and golden jewellery. I tried to balance the whole look with casual jeans an snickers and it gives me my beloved effect of contrasting.
kasia-3_do_pubikacji

kasia-22_do_pubikacji

kasia-16_do_pubikacji

kasia-4_do_pubikacji

kasia-6_do_pubikacji

kasia-8_do_pubikacji

kasia-9_do_pubikacji

kasia-11_do_pubikacji

kasia-12_do_pubikacji

kasia-13_do_pubikacji

kasia-14_do_pubikacji

kasia-15_do_pubikacji
kasia-18_do_pubikacji

kasia-19_do_pubikacji

kasia-20_do_pubikacji

kasia-23_do_pubikacji

kasia-25_do_pubikacji

kasia-17_do_pubikacji
kasia-21_do_pubikacjifot. Magda Drewnicka Bajeczne Historie 

Sweter KaapAhl / Koszula XL-ka.pl / Mani Sosna&Strachota OPI Just Beclaus / Szminka Sephora R60 Wedding Night / rzęsy Lash&Go / Spodnie New Look / Buty Adidas Superstar / Torba Mobag.pl

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply