moda

Paryskie paski

12 marca 2020

Jest kilka takich symboli, oprócz oczywiście wieży Eiffla czy bagietki, które od razu przenoszą nas myślami do Paryża i możemy ten efekt osiągnąć kilkoma charakterystycznymi detalami stylizacji. Są to, jak już pewnie się domyślacie, beret, czerwona szminka lub top w paski.

Taki set możecie łączyć na różne sposoby, zarówno ze spódnicą, czy z jeansami lub materiałowymi rurkami. Dzisiaj chcę Wam pokazać zestaw z nową, jeansową spódniczką z Karko.pl. Zastanawiałam się, czy pokazać w looku białą, czy czarną wersję, bo obydwa kolory są naprawdę świetne. Wybrałam jednak czarny klasyk, do bieli chyba jednak muszę poczekać kilka tygodni. 😉 Spódnica jest bardzo elastyczna i ma pasek, który możesz zawiązać na kokardę.

Jeśli chodzi o top, to wybrałam go z kolekcji PLNY LALA, gdzie uwielbiam kupować T-shirty i bluzy. Ten longsleeve jest w rozmiarze L i jest dostępny również w wersji z czerwonymi paskami. Czarna wersja jest już wyprzedana z tego, co widzę na stronie, ale często modele wracają do sprzedaży. To jedna z moich ulubionych kolekcji KISS, która idealnie komponuje się z czerwoną szminką. To taka warszawska wersja paryskiego stylu. 😉

Fot. Łukasz Oszczyk

Spódnica Karko.pl Bluzka PLNY LALA

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply siezz 20 marca 2020 at 10:20

    Paryskie paski są przepiękne, Ty w nich wyglądasz przepięknie.

    • Reply Fajnainiechuda 1 maja 2020 at 19:47

      Dziękuję, też je lubię. 😉

    Leave a Reply