moda

Pogoda i płaszcz w kratę

24 września 2021

Czy mówiłam Wam o tym, jak bardzo lubię początki sezonów, kiedy wraz z pogodą zmieniają się kolekcje? Dla mnie to zawsze taki taki nowy początek, który pobudza energię i kreatywność. Zdecydowanie dużo lepiej wychodzą mi zakupy na początku sezonu, niż na koniec, bo wolę witać się niż żegnać. 😉

Dodatkowym aspektem, który uwielbiam przy zmieniających się porach roku jest możliwość łączenia lżejszych ubrań z cieplejszymi, co pozwala na nieoczywiste połączenia. Wiem, że wiele z Was poszukuje co sezon płaszczy i kurtek, bo ciężko jest znaleźć te elementy garderoby w większym rozmiarze. Dobry płaszcz tak naprawdę załatwia bardzo wiele, jeśli chodzi o jesienno-zimowe stylizacje. Można je łączyć z sukienkami, jeansami, czy też dresami.

Uwielbiam motyw kraty i już nie mogę się doczekać zimowych stylizacji z tym płaszczem. Dziś proponuję Wam jeszcze wersję przejściową, czyli łączenie jesiennego płaszczem z lżejszymi butami, czy też beretem, który może bardziej zdobić, niż ogrzewać. 😉

Płaszcz pochodzi z firmy Moda Size + Iwanek i to jest druga rzecz, jaką mam na sobie z tej marki. Kiedyś kupiłam na targach mody + size w Poznaniu bardzo fajną bluzkę, którą możecie zobaczyć w archiwalnym wpisie.

W składzie płaszcza jest 40% wełny i muszę przyznać, że jest bardzo dobrze skrojony. Zapinany jest na 2 guziki, ma kieszenie oraz elegancką podszewkę. Mam na sobie rozmiar 48/50 przy wzroście 178cm, więc jak widzicie jest to dłuższy model, który będzie fajnie zakrywać sukienki, ale też ocieplać nas w zimniejsze dni.

Fot. Karolina Prusińska

Płaszcz Moda Size+ Iwanek
Link do płaszcza: https://www.modasizeplus.pl/pl/p/Elegancki-czerwony-plaszcz-Megan-w-krate-XXL-OVERSIZE-JESIEN/2168
Jeansy KappAhl | Gold Bonprix | Beret HM | Torebka Guess | Szpilki Moda Allegro

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply