moda

Rockowo & jesiennie

1 listopada 2020

Ta stylizacja chodziła mi już po głowie od dłuższego czasu. Bardzo mi się podoba zestawienie lekkiej, falbaniastej spódnicy z ciężkimi butami i swetrem lub golfem. Do tego looku wykorzystałam letnią sukienkę, której zielony kolor bardzo fajnie rozpromienił cały set.

Już wiele razy wspominałam, że jesień to cudowna modowo pora roku, w której wreszcie można łączyć lekkie sukienki z ciężkimi dodatkami. Wykorzystałam ostatnie słoneczne dni i udało mi się zaliczyć piękny, jesienny spacer w Łazienkach Królewskich.

Polecam Wam kupować ubrania z myślą ich różnorodnego wykorzystania. Czasem możecie się zdziwić, jak ta sama sukienka z innymi dodatkami może zyskać nowe życie. Nie jest łatwe, żeby znaleźć spódnicę w większym rozmiarze, ale można właśnie kombinować z sukienkami.

Chcę Wam polecić buty, które znalazłam na Zalando i są nie tylko bardzo wygodne i ładne, ale też łatwo się zakładają i mają miękkie futerko w środku. Pomimo sznurowania po wewnętrznej stronie butów są suwaki, dzięki czemu ich wkładanie jest błyskawiczne. Buty są z ekologicznej skóry, imitującej skórę krokodyla. Ich błyszczące wykończenie bardzo fajnie wygląda do ciężkiego, rockowego klimatu.

Fot. Aga Skowrońska

Sukienka Miss Guided | Buty Zalando.pl | Golf H&M | Ramoneska Karko

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply