moda

Wiosenna sukienka ze sklepu Karko.pl

29 maja 2021

W tym sezonie każdy słoneczny dzień cieszy wyjątkowo. Chyba wszyscy spragnieni jesteśmy wolności, przyrody, słońca. Tego ostatniego na razie jest bardzo nie wiele, więc tym bardziej każdy ciepły promień jest na wagę złota. Udało mi się złapać słoneczny dzień i uchwycić wiosenny klimat, mam nadzieję, że przeniosę Was na chwilę do tego świata.

Nie wiem, czy też tak macie, ale maj nastraja mnie bardzo romantycznie. Wokół kwitną drzewa i najchętniej otaczałabym się kwiatami i słońcem. 😉 Nie mogę się doczekać ciepłych weekendów, opalania, pikników i wycieczek rowerowych. Stylizacja, którą chcę Wam dziś zaproponować jest właśnie w takim romantycznym, piknikowym klimacie. Do pełni szczęścia brakuje tylko kosza wiklinowego z przekąskami i kocyka.

Aktualnie na stronie  Karko.pl znajdziecie ogromny wybór sukienek, ale ta jakoś szczególnie przykuła moją uwagę swoją delikatnością i zwiewnością. Jest trochę pomiędzy oversize’ową koszulą, a szmizjerką. Rzadko wybieram sukienki bez wyraźnie zarysowanej talii lub bez pasków, ale ten model mimo wszystko ma w sobie dużo kobiecości i lekkości.

Link do sukienkI: sukienka szmizjerka oversize

Jeśli lekka sukienka, piknik i natura, to oczywistymi dodatkami dla mnie był kapelusz, słomiana torebka oraz espadryle. Wszystkie te elementy mam z zeszłego roku z H&M i powiem Wam, że przydają się latem do wielu stylizacji. Szczególnie kapelusz jest bardzo efektownym i jednocześnie praktycznym gadżetem.

Fot. Aga Mihilewicz

Sukienka szmizjerka oversize błękitna  Karko.pl
z kodem kasia23 macie 23% na całą kolekcję Karko.pl

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply