moda

Ciepło i przytulnie

10 października 2018

Jeszcze kilka tygodni temu nie wyobrażałam sobie, że przyjdzie dzień, kiedy będę miała ochotę jedynie wygrzewać się pod kocem albo brać go wszędzie ze sobą. 😉 Chyba najtrudniejszym momentem jest właśnie ten przejściowy, kiedy musimy przyzwyczaić się do nowych warunków. Najważniejsze to znaleźć na to swój sposób i zgodnie ze swoim zegarem biologicznym przejść w nowy tryb.

Ja na przykład muszę porządnie zmarznąć, zanim założę rajstopy, bo chodzenie z gołymi nogami to dla mnie najlepsza rzecz, jaką przynosi wiosna i lato. Natomiast, jak już znajdę kilka ciepłych rzeczy, w których się dobrze czuję, to zdobywam wrażenie, że mam jesień i zimę pod kontrolą. 😉

Sukienka, którą Wam dzisiaj chcę pokazać jest moim kolejnym odkryciem firmy tej jesieni. Poczujesz się w niej absolutnie przytulnie, ciepło i komfortowo. Do niej możesz założyć zarówno szpilki, jak i kozaki, zarówno rajstopy, jak i leginsy. Jest z elastycznego, miłego, ciepłego materiału, który sprawia, że nie chce się z wychodzić z tej sukienki. 😉 Dajcie znać, jak Wam się podoba moja propozycja.

DSC02049

DSC02053

DSC02048

DSC02061

Fot. Katarzyna Kurzyńska

Sukienka SU Unusual Woman: 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply