moda

Coachella look

15 kwietnia 2016
Festiwale stają się już zdecydowanie czymś więcej niż wydarzeniami muzycznymi. Zaczynają być pewnego rodzaju lifestylem, wchodzić w świat mody. Na wydarzenia zapraszane są m.in. bogerki, które poprzez szeroką sieć obserwatorów różnych kanałów społecznościowych online raportują wydarzenia ze swojego uczestnictwa. To naprawdę ciekawe zjawisko i sama myślę, żeby w tym roku pojechać na Open’era. Oczywiście kluczowym tematem festiwali jest nie tylko lineup, ale również stylizacje. 😉 W tym roku H&M po raz kolejny zaprezentował kolekcję dedykowaną festiwalowi Coachella pod hasłem #HMLovesCoachella. Charakterystycznymi elementami festiwalowych stylizacji są kwieciste wzory, białe, kamelowe i jeansowe kolory oraz frędzle. Z dodatków oczywiście kapelusze, okulary, wianki. 
Taki festiwalowy look marzył mi się już od zeszłego sezonu, ale ciężko mi było znaleźć główną część stylizacji, czyli sukienkę lub spódnicę. A bez, to jakoś tak głupio. 😉 Założenie jest takie, że spódnica musi być z lekkiego materiału, mieć kwiecisty wzór i być trochę krótsza, ale nie za krótka, żeby nadal wyglądać na swój wiek i smacznie. 😉 Moje poszukiwania zakończyły się w tym roku i to…w lumpeksie. Do tego nie ja ją znalazłam, tylko moja siostra, która potrafi wynaleźć w takich miejscach prawdziwe perełki. 😉 Jeśli szukacie tego typu ubrań, to oprócz H&M widziałam ciekawe rzeczy w Marks and Spencer, Stradivarius, C&A. Na mnie wszystkie spódnice i sukienki były za krótkie, ale może znajdziecie coś dla siebie. 

Moja kompozycja, to znowu bardziej klasyk, bo chcę Wam pokazywać stylizacje do założenia, a nie oglądania. Dodatkowo kompletuję je z powtarzających się elementów garderoby, żeby pokazać, jak można ułatwić sobie życie dobrymi i uniwersalnymi wyborami. Motywem przewodnim są brązy, biel i kwiecista spódnica, a całości festiwalowego looku dopełniają frędzle. Podobno już się nie nosi butów do torebki lub odwrotnie, ale samo się prosiły. 😉 Ciekawa jestem, jak Wam się spodoba moja propozycja, bo zupełnie odbiega od dotychczasowych stylizacji. 😉 


 

fot. Katarzyna Kurzyńska

Buty & torebka: H&M
Spódnica: C&A (lumpeks)
Tshirt: Mango
Kurtka skórzana: C&A

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Anonimowy 15 kwietnia 2016 at 22:20

    Super..:)))Jest pani bardzo ładną kobietą…:))pozdrawiam

  • Leave a Reply