moda

Czerwony garnitur z Karko.pl

27 kwietnia 2021

Zawsze marzył mi się czerwony garnitur, ale po roku spędzonym w dresie taka drastyczna zmiana mogłaby być bolesna. Garnitur z dresowego materiału jest czymś pomiędzy i dzisiaj chciałabym Wam go polecić.

Od kilku sezonów bardzo modne są monokolorowe garnitury, które można stylizować zarówno na sportowo, jak i elegancko. Bardzo fajnie do tego tematu podeszło Karko.pl ponieważ wprowadziło do kolekcji wygodny i sportowy fason garnituru, który pozwala na wygodę i elegancję. Dostępny jest w różnych kolorach, ja wybrałam oczywiście czerwony. W tej stylizacji chciałam zrównoważyć casualowy charakter garnituru czerwonymi szpilkami. Możecie ten set połączyć również z butami sportowymi, T-shirtem lub topem na ramiączkach.

Co do praktycznych informacji, to żakiet i spodnie są z elastycznego, jakby dresowego materiału. Marynarka nie ma zapięć, ale ma dobrze układającą się klapę, więc zachowuje typowy dla niej fason. Rękawy są 3/4, więc można je łatwo podciągnąć w cieplejsze dni. Spodnie są sprytnie uszyte, bo mają kieszenie i zaszewki , dzięki czemu unikamy efektu leginsów przy linii pasa oraz dzięki prostym nogawkom w stylu cygaretek. Muszę przyznać, że podoba mi się efekt garnitury w casualowym stylu i coś czuję, że Wam też się spodoba. 🙂

Fot. Aga Mihilewicz

Żakiet & Spodnie Karko.pl
Żakiet czerwony bez zapięcia
Spodnie czerwone na gumce z kieszeniami
z kodem kasia23 macie 23% na całą kolekcję Karko.pl

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply