moda trendy

Primark Total Autumn Look

21 października 2018

Jak jadę do Belfastu w Północnej Irlandii (to nie ta Irlandia od Dublina, tylko od UK ;)) jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, bo mieszka tam mój Ukochany i…przy okazji mogę odwiedzić Primarka. 😉 Przygotowałam tam dla Was 2 total looki na jesień, a sfotografował je wspomniany przeze mnie główny Bohater moich podróży. ♥ Dajcie znać, jak nam poszło! 

Nie wiem czy wiecie, że Primark pochodzi z Irlandii (tej od Dublina :)) i podobno ma być otwarty również w Polsce. Jestem bardzo ciekawa, jak zostaną uregulowane ceny ubrań w Polsce, bo naprawdę można ubrać się od stóp do głów za 200zł.

Moja pierwsza propozycja to wersja na ciepłą jesień, którą właśnie zastałam w Belfaście. Natomiast na zimę wystarczy założyć grube rajstopy i płaszcz lub kurtkę skórzaną. Znalazłam swoje wymarzone buty kowbojki, które są przewygodne i pasują zarówno do spódnic, jak i do spodni. Uwielbiam je w zestawieniu z tą spódniczką i wiem, że dla wielu z Was będzie za krótka, ale ja na starość chyba tracę poczucie wstydu. 😉

W tym sezonie bardzo modne jest zestawienie skórzanej mini spódniczki lub dłuższych, plisowanych spódnic ze swetrami, golfami, co do odpowiednich dodatków tworzy bardzo elegancką całość.

IMG_4811

IMG_4818

IMG_4820

IMG_E4673

IMG_E4741

IMG_E4813

IMG_E4825

Fot. ♥

Total Look: Primark | Torebka KappAhl

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply