moda

Summer in black

6 czerwca 2019

Co myślicie o czarnych total lookach latem? Czy na samo wyobrażenie już jesteście spocone? 😉 Pamiętam, jak moja mama zawsze mi mówiła, że w czarnym kolorze się ugotuję. Z drugiej strony czarny
zawsze wyglądał wyjątkowo elegancko do muśniętego słońcem ciała.
Look, który Wam proponuję może być dobrą propozycją na letnie wyjścia na miasto. Sama przetestowałam tę opcję – jest wygodna i sprawdza się wieczorem, gdy robi się trochę chłodniej.

Cała stylizacja jest z brytyjskiej firmy Yours Clothing, w której myślę, że znajdziecie dosłownie w s z y s t k o. Można się ubrać na tej stronie od stóp po głowę, nie wspominając nawet o tym, co pod ubraniem. 🙂

Tak więc zarówno T-shirt, spodnie, pasek oraz sandałki są właśnie z Yours – pod wpisem znajdziecie linki do wszystkich tych rzeczy.

Mam na sobie rozmiar 46, więc warto wybierać o 1 rozmiar mniej, niż nosicie normalnie. Dla porównania w polskich markach wybieram z kolei rozmiar więcej, czyli 50. Natomiast jeśli chodzi o buty, to są one szyte na szeroką stopę, więc mimo, że wybrałam rozmiar 41, to są za luźne (chyba powinnam była wybrać jednak rozmiar 40).

Na koniec powiem trochę o samych ubraniach, a na pewno muszę zwrócić Waszą uwagę na jeansy. Wiem, jak wiele z Was szuka idealnych spodni
i powiem Wam, że są to jedne z lepszych, jakie nosiły moje pośladki (a było ich już trochę ;)). Mają technologię korygującą, która fantastycznie liftinguje brzuszek i pośladki. Do tego materiał spodni jest elastyczny, ale jednocześnie bardzo konkretny i gęsty, dzięki czemu naprawdę ma się wrażenie, że te spodnie przejęły kontrolę. 😉 Naprawdę polecam Wam
i sama z chęcią bym skompletowała wszystkie kolory jeansów
z tego modelu.
Jeśli chodzi o T-shirt, to jest uszyty z bardzo miłego, miękkiego materiału, jest też odrobinę dłuższa, więc możecie nosić ją również na zewnątrz.
O butach już wspominałam, są bardzo wygodne, choć odrobinę za luźne. Pasek jest idealnie dobrany i można go nosić również do oversize’owych sukienek. Wybrałam rozmiar 48-50 i wyobraźcie sobie, że są dostępne aż do rozmiaru 56-60.
Naprawdę myślę, że wiele z Was znajdzie na tej stronie rzeczy, dodatki lub bieliznę, której od dawna szukałyście i mam nadzieję, że będziecie miały z tych zakupów równie wielką przyjemność, jak ja.

Fot. Katarzyna Kurzyńska

Total look Yours Clothing
Spodnie:
https://www.yoursclothing.pl/jeansy-slim-luxe-control-czarne-p
T-shirt:
https://www.yoursclothing.pl/czarny-t-shirt-ze-zdobieniem-p
Pasek:
https://www.yoursclothing.pl/czerwony-pasek-z-k%C3%B3eczkami-p
Sandałki:
https://www.yoursclothing.pl/czarne-sanday-na-obcasie-szeroko-eee-p

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply