moda

Curvy Shopping

14 listopada 2016

Jak często robicie zakupy online? Macie swój ulubiony sklep? Wiem, że większość z Was nie koniecznie lubi zakupy i najchętniej zleciłybyście komuś innemu to zadanie. Poniekąd to jest właśnie moja rola, żeby Wam ułatwić życie i podsuwać inspiracje i pomysły. Chcę też Was informować o nowych wydarzeniach, jakie dzieją się w branży fashion, czy też o nowych markach, które wchodzą na rynek mody plus size. I właśnie jedną z tego typu wydarzeń, które według mnie zasługują na uwagę jest pojawienie się na polskim rynku nowego portalu zakupowego, który całkowicie dedykowany jest kobietom z krągłościami. Jak tylko go zobaczyłam, poczułam mega dumę, że ten rynek zaczyna się rozwijać i staje się coraz bardziej profesjonalny. Portal nazywa się Curvy Selected i jest to pierwszy tego typu multibrandowy sklep online w Polsce. Jak dla mnie ma szansę stać się takim „Zalando plus size”. Na stronie Curvy Selected możecie znaleźć wyselekcjonowane kolekcje różnych marek, dowiedzieć się o najnowszych trendach i otrzymać poradę stylisty, co wybrać i w jakim rozmiarze. Dodatkowo, co dla mnie jest niesamowicie istotne, strona jest przyjazna, estetyczna, intuicyjna. Wybrałam dzisiaj total look z Curvy Selected, aby pokazać Wam, że możecie się tam ubrać od stóp do głów. Zobaczcie 3 elementy stylizacji i oceńcie, czy to dobry zestaw.
#1 koszula w kratę
Nie będę ukrywać, że w tym sezonie szaleję za koszulami, więc mój wybór padł na koszulę w czerwono – granatową kratę. Jednak tym razem jest to bardziej tunika, ma pasek który podkreśla talię i jest dość długa. Ja wybrałam rozmiar 50, bo chciałam żeby była dłuższa i luźniejsza. Tunika jest niesamowicie miła i wygląda się w niej bardzo efektownie. Nie wiem na czym to polega, ale miałam ją już na sobie 2 razy i za każdym razem wszyscy mnie pytali skąd ją mam. 😉 Fajną sprawą są napy zamiast guzików, bo ułatwiają bardzo zapinanie, a rozpinanie przyspieszają do poziomu błyskawicy. 😉
#2 granatowe jegginsy
Do tego dobrałam granatowe jegginsy, żeby pasowały do granatowo – czerwonej kratki. Jeśli chodzi o spodnie to polecam Wam dobrać rozmiar mniejsze, bo są z tak dobrego, elastycznego materiału, że mają naprawdę sporą możliwość rozciągnięcia się i dopasowania do naszych krągłości. Ja na koniec dnia miałam wrażenie, że się odrobinę rozbiły i jakby przestały trzymać się pośladków. 😉 Natomiast bardzo ładnie wyglądają na nogach, będą świetne na zimę do kozaków ale też na wyjścia do szpilek.
#3 szary kardigan
Cały look proponuję zamknąć szarym kardiganem, który w cieplejsze dni może pełnić funkcję płaszczyka, a zimą po prostu dawać dodatkowe ocieplenie. Długi, szary kardigan to jest coś, co powinno się znaleźć w Waszych szafach. Można go zakładać do wielu różnorodnych stylizacji, basicowych topów, jeansów, czarnych rurek, czy spodni dresowych. Ten sweter ma cudowny, miękki, nie gryzący materiał, który aż miło na sobie nosić. Dla mnie to niezmiernie ważne, bo nie ma nic gorszego, niż przyklejony do ciała, gryzący sweter…. brrr…
Mam nadzieję, że podoba Wam się mój look i znajdziecie też coś dla siebie i swoich krągłości. 🙂

*****

How often do you buy clothes online? Do you have your favorite shop? I know that most of you do not necessarily love shopping and most would love to outsource this task. It is my kind of role to make life easier for you and share with ideas and inspiration. I would also like to inform you about latest events from the fashion industry, or about new brands which enter the market of plus size fashion. One of this kind of things, which deserve attention is launch new (and first on the Polish market) online store fully dedicated to women with curves. As soon as I saw it, I felt pride that the market begins to grow and becomes more and more professional. Website is called Curvy Selected and is the first multibrand online store in Poland. I think it may become a „Zalando plus size”. On Curvy Selected you can find selected collections of different brands, learn about the latest trends and get advice from stylist, what to choose and in what size. I chose for today a total look from Curvy Selected, to show you that you can be dressed from head to toe. See the 3 parts of my styling and decide if it’s a good set.
# 1 checked shirt
I have to admit, that this season I’m crazy about shirts, so my first choice was shirt in red – navy check. But this time it is more tunic with a belt that emphasizes the waist. I chose size 50, because I wanted it to be longer and oversized. The tunic is incredible and makes a good impression. I don’t know what it is, but everyone asked me where I got it, when I put in on. 😉
# 2 navy jeggins
I chose navy blue jeggins to match navy blue – red check. As for the pants, I recommend you to choose smaller size, because they are so good quality and the material is so flexible with opportunity to stretch and fit our curves.
# 3 gray cardigan
The whole look I suggest to close with a gray cardigan, which in warmer weather can act as a cloak, and in the winter simply provide additional warming. Long, gray cardigan is something that should be found in your wardrobe. The sweater has a wonderful, soft, cozy material that indulge you when wearing.
I hope you like my look and you will also find something for you and your curves. 🙂
dsc07284 dsc07290 dsc07292 dsc07294 dsc07296 dsc07300 dsc07320 dsc07326 fot. Katarzyna Kurzyńska
Koszula: Curvy Selected (link TUTAJ)
Spodnie: Curvy Selected (link TUTAJ)
Kardigan: Curvy Selected (link TUTAJ)

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply