moda trendy

Jesienny smart shopping #1

8 września 2019

Pewnie powoli zastanawiacie się, co będziecie nosić jesienią, ale wiem, że jest wśród Was wiele fanek tej pory roku. Pewnie najbardziej tej złotej i słonecznej wersji, bo wtedy faktycznie można komponować piękne stylizacje, które latem są całkowicie wykluczone z uwagi na temperaturę. Więc mimo lekkiego smutku w związku z mijającym latem, pomyślmy pozytywnie o możliwościach, jakie daje nam jesień.

Przygotowałam dla Was dwie części wpisów, w których znajdziecie te same dodatki, jak płaszcz, buty i torebka, ale inne podstawy. Zacznę od zestawu z granatową, klasyczną sukienką, która będzie pięknie leżała na każdej z Was. Jest to tak sprytny i udany krój, że podkreśli to co najlepsze w kobiecej sylwetce. Kluczowym dodatkiem w tym przypadku jest płaszcz, który na jesień może całkowicie odmienić Wasze stylizacje. W tym cyklu wpisów chcę Wam pokazać, że warto jest sprytnie kupować ubrania i nie trzeba mieć pełnej szafy, żeby mieć w co się ubrać. Jestem fanką łączenia tych samych ubrań i dodatków w różnorodne zestawy, dlatego najczęściej wybieram klasyczne kroje i kolory jako podstawy, czasem eksperymentując z bardziej ekstrawaganckimi elementami. Zobaczycie, jak taka metoda wyboru ubrań ułatwi Wam życie.

Jestem zauroczona połączeniem granatowego, kamelowego i czerwonego koloru. Taka stylizacja będzie fajnym rozwiązaniem do pracy lub na jakieś eleganckie wyjścia.

Płaszcz jest świetnie skrojony i posiada idealne proporcje. Jest na tyle cienki, że możecie go nosić w ciepłe dni jako marynarkę, ale więcej o takiej stylizacji opowiem w drugiej części wpisu. 🙂 Posiada dwurzędowe zapięcie ze złotymi guzikami i kieszenie, a pod spodem białą podszewkę.

Sukienka jest z elastycznego materiału, z tyłu jest zapinana na suwak. Ja mam na sobie rozmiar 50 i przy moim wzroście 178cm sięga mi delikatnie za kolano. Ma ultra kobiecy, klasyczny krój sukienek z lat 60tych i zakładając ją czujesz się niesamowicie subtelnie, ale też komfortowo.

Fot. Łukasz Oszczyk

Sukienka | Płaszcz
Wyprodukowane przez Grandio.pl
Dostępne na Karko.pl:
Sukienka: https://karko.pl/pl/p/Sukienka-ANIA-kopertowa-zakladki-odcinana-w-talii-granatowa/3653
Płaszcz: https://www.karko.pl/pl/p/Plaszcz-NASTIA-elegancki-dwurzedowy-karmel/4193

You Might Also Like

Brak komentarzy

Leave a Reply