trendy

Prezenty, które spełniają marzenia

4 lipca 2019

Ostatnio miałam okazję sprawić moich dwóm najbliższym mężczyznom niespodzianki, ponieważ świętowaliśmy różne okazje, choć w sumie jedna z nich była nawet bez okazji. Tak czy inaczej, wybrane przeze mnie prezenty były czymś, co pozwoli spełnić małe marzenia lub wypowiedziane glośno myśli i przy okazji spędzić wspólnie czas. Jeśli czasem brakuje Wam pomysłu na obdarowanie swoich bliskich, to mam nadzieję, że moje doświadczenia, o których zaraz opowiem, trochę Wam ułatwią wybór lub zainspirują.

Pierwsza niespodzianka, jaką wymyśliłam była dla mojego Mężczyzny, w sumie zupełnie bez okazji. Ponieważ mieszkamy kilka tysięcy kilometrów od siebie, to każde nasze spotkanie jest powodem do świętowania i organizowania różnych niespodzianek. Pomyślałam, że wspólny masaż będzie idealnym prezentem, żeby rozpocząć wspólny, czerwcowy urlop.

Wybrałam masaż dla par z oferty Prezent Marzeń, który specjalizuje się w różnego rodzaju wydarzeniach specjalnych. Fajną sprawą jest to, że otrzymujecie kurierem pięknie zapakowany voucher z pudełkiem i torebką Prezent Marzeń, więc cała oprawa jest już bardzo efektowna.

Trochę się obawiałam, czy będzie to fajne doświadczenie, bo obydwoje jesteśmy bardzo wymagającymi klientami. 😉 Jednak bardzo pozytywnie byłam zaskoczona obsługą, miejscem, atmosferą, no i oczywiście samym masażem. Wybrałam salon Yasumi na Wilanowie i mogę je Wam szczerze polecić. Nie wiem, czy krępują Was takie sytuacje, ale bądźcie spokojne że obsługa doskonale zadba o Wasze nastroje. My akurat nie jesteśmy wstydliwi, ale domyślam się że może to być jakiegoś rodzaju wyzwanie dla par.

Druga niespodzianka była dla mojego syna, tym razem z bardzo ważnej okazji, jaką był dzień dziecka. 🙂 Zorganizowałam wręczenie tego prezentu z balonami, które są nieodłącznym elementem każdego świętowania i mój syn aż zrobił „wow” jak przeczytał co go czeka, więc chyba trafiłam z tym prezentem marzeń. Czekała go 15 minutowa przejażdżka monster truckiem i co ważne, w roli kierowcy. Tu znowu bardzo ważnym elementem przekazania prezentu jest forma w jakiej ktoś otrzymuje niespodziankę, bo zazwyczaj trzeba się na nią umówić w innym terminie, więc bardzo ważne jest zwizualizowanie sobie co go czeka. Prezent Marzeń w bardzo gustownym pudełku umieszcza voucher, gdzie masz pełną informację o niespodziance wraz ze zdjęciem.

Wydarzenie odbyło się w Konstancinie pod Warszawą, więc przy okazji zrobiliśmy sobie super całodniową wycieczkę w kilka fajnych miejsc w okolicy. Specjalistami od Monster Trucków są Mistrzowie Imprez, którzy są przygotowani, żeby te 15 minut było naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Cały teren jest przystosowany do jazdy terenowej, a pojazdy, które stoją na placu robią piorunujące wrażenie na każdym, kto tam trafi. Ekipa, która obsługuje przejazdy widać, że lubi to co robi, bo bez znudzenia potrafią fajnie opowiedzieć każdemu co go czeka i pomagają doświadczać tej przygody z humorem. Urzekło mnie, że doskonale rozumieją potrzebę sfotografowania się z każdej strony Monster Trucka i potem dają czas uczestnikowi na sesję. 😉

Moja rola w tej niespodziance była bardziej asystencka i reporterska, ale świetnie się bawiłam i też całe wydarzenie zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Siedziałam z tyłu jako kibicka, ponieważ mój syn prowadził Monster Trucka, a z prawej strony siedział instruktor, który miał wszystko pod kontrolą. Ciekawostką jest, że do tych aut wchodzi się po drabinie, jakby się któraś z Was zastanawiała jak. 😉

Ciekawa jestem, jakie Wy byście wybrały prezenty marzeń dla swoich bliskich, a jakie dla siebie. 🙂

You Might Also Like

1 Komentarz

  • Reply Magdalena 2 sierpnia 2019 at 13:40

    Ja wybrałam dla męża przejażdżkę Lamborghini w ramach urodzi. Był bardzo zadowolony 🙂

  • Leave a Reply