moda

Tropiki w mieście

8 czerwca 2020

W tym roku lato będzie dość nietypowe, więc to od naszej wyobraźni i fantazji będzie zależeć, jak je spędzimy. Pewnie wiele z Was zrezygnuje z dalekich podróży, ale zawsze można małymi akcentami poprawić sobie nastrój nawet zostając w mieście. Ja przeprowadziłam właśnie taki eksperyment, stylizując się kolorowo i powiem Wam, że działa. 😉 Ciekawa jestem, jak Wam się spodoba taka wersja tropików w mieście.

Najpierw zainspirowała mnie oczywiście sukienka i jej niezwykły print w tropikalne kwiaty. Jest to bardzo kobiecy model, który swoim kolorem przykuwa wzrok, niczym rajski ptak. Ma pięknie wykończony dekolt falbanką, która też jest na końcach rękawów oraz na dole sukienki. Możecie ją nosić zarówno jako hiszpankę, jak i naciągając na ramiona.

Pomyślałam, że fajnie do tej stylizacji będzie komponować się słomkowy kapelusz. Ten element garderoby nie wychodzi z mody już od kilku sezonów i bardzo fajnie uzupełnia stylizacje.

Do całego looku wybrałam model butów, który w tym sezonie jest również w silnym trendzie, jak wszelkiego rodzaju klapki na słupku oraz z kwadratowym czubkiem. Buty są z Bonprix i mam na sobie rozmiar 42. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że bardzo dobrze trzymają stopę i są dzięki temu wygodne.

Fot. Łukasz Oszczyk

Sukienka | Karko.pl
Buty | Bonprix
Kapelusz | H&M (w sklepie stacjonarnym)

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Kornelia 15 czerwca 2020 at 11:04

    Cudownie. Tylko tyle i aż tyle:)

    • Reply Fajnainiechuda 15 czerwca 2020 at 12:54

      Dzięki Kornelia 🙂

    Leave a Reply