moda

„Odkryj w sobie piękno” by InnaTy

4 grudnia 2017

Wiecie dlaczego uwielbiam prowadzić bloga? Bo mam niepowtarzalną okazję, żeby poznawać cudownych ludzi, ale mam też szansę brać udział w niesamowitych projektach. Takich, które wnoszą coś do naszej przestrzeni społecznej i poza modą, którą kocham miłością wielką, realizują też misję wspierania kobiet w odkrywaniu swojej wewnętrznej siły i piękna. Nawet jeśli tylko jedna z Was zainspiruje się treściami, zdjęciami, przekazem tej kampanii i zmieni swoje życie oraz stanie się pewniejsza siebie, to jest to dla mnie największa wartość tego co robię. Takim projektem była właśnie akcja marki Inna Ty „Odkryj w sobie piękno”, która wspierała pojawienie się nowej kolekcji na sezon jesień – zima 2017.  Istotą tej kampanii było zwrócenie uwagi kobiet na to, że piękno zewnętrzne jest odzwierciedleniem tego, co mamy w sobie. Naszego wnętrza, radości, energii życiowej i talentów, z których musimy być dumne. Gdy docenimy te wartości, to cokolwiek założymy na siebie, będziemy nosić z dumą i emanować swoim wewnętrznym pięknem. Zobaczcie jakie sukienki wybrałam, żeby podkreślać to piękno. 

Pierwsza propozycja to kobaltowa, dresowa sukienka, która może być noszona zarówno do szpilek, jak i sportowych butów. Kolor jest niesamowicie elegancki i pasuje do wielu dodatków. W tak soczystych barwach Wasze samopoczucie będzie na pewno bardzo dobre. Materiał jest grubszy, dzięki czemu sukienka bardzo dobrze się układa i nie gniecie się.

Link do sukienki: http://inna-ty.pl/pl/p/-SUKIENKA-MONA/2145

DSC_5155

DSC_5181

DSC_5140

DSC_5191

DSC_5205

Druga sukienka to stuningowana mała czarna, która będzie idealna na wyjścia. Jest z cieńszego materiału niż kobaltowa sukienka i dzięki niestandardowemu krojowi podkreśla kobiece kształty. Jednocześnie chowa niedoskonałości, oczywiście jeśli jakiekolwiek są. 😉 Małą czarną zawsze warto mieć w szafie, bo nie raz nas uratuje w tarapatach pod tytułem „w co się ubrać”.

Link do sukienki: http://inna-ty.pl/pl/p/-SUKIENKA-LITTLE-BLACK-DRESS/2147

DSC_5500

DSC_5513

DSC_5504

DSC_5508 Fot. Paweł Denkowicz 

You Might Also Like

1 Komentarz

  • Reply Spooky 6 grudnia 2017 at 11:17

    Ta kobaltowa sukienka to absolutna bomba

  • Leave a Reply